Ana sayfa Genel Kooperatif Başkanlarından Çakır’a Ziyaret

Kooperatif Başkanlarından Çakır’a Ziyaret

1236
0

Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır ı tebrik ve kutlamalar kapsamında ziyarete gelen kooperatif Başkanları Başkan Recai Çakır a görevinde başarılar diledi.

Sesamos Evleri ve Sesamos Vadi evleri Kooperatif başkanları Erdal Aksoy ve Ramazan Açıkgöz Başkan Recai Çakır ı makamında ziyaret ettiler ziyarette hayırlı olsun dileklerinin ardından Kooperatif Başkanları kooperatiflerin sorunları hakkında bilgi verdiler.

Başkan Recai Çakır her iki kooperatif başkanının bu nazik ziyaretinden ötürü memnuniyet duyduğunu ifade ederek “ Sesamos Evleri ve Sesamos Vadi evleri Kooperatif başkanları Erdal Aksoy ve Ramazan Açıkgöz Başkanlar a bu nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Amasra İlçemizde yaşayan ve her türlü sorunu ile dertlenen bir kişi olarak Emek mücadelesinin içinden geldik ilçemizin her türlü sorun ve sıkıntıları hakkında bilgimiz olduğu düşüncesindeyim. Ancak kooperatiflerimizin işleyişi ve sorunlarını birebir muhataplarından dinlemek ve çözümü yönünde birlikte hareket etmek son derece önemli. İlçemizin sorunları ve bu sorunların çözümü yönünde kooperatiflerimizin vereceği katkı için şimdiden teşekkür ediyorum.”dedi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here