Ana sayfa Genel Başkan Recai Çakır’dan İlk Resmi Ziyaret Amasra Kaymakam’ına

Başkan Recai Çakır’dan İlk Resmi Ziyaret Amasra Kaymakam’ına

1561
0

31 Mart Yerel Seçimleri’nde Amasra Belediye Başkanlığına seçilen Recai Çakır Mazbatasını aldıktan sonra ilk resmi ziyaretini Amasra Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol a gerçekleştirdi.

Amasra Kaymakamlığında gerçekleşen ziyarette Kaymakam Gürbüzerol Başkan Recai Çakır a Hayırlı olması dileğinde bulunarak Başkanlık görevinde başarılar diledi. Ayrıca Amasra İlçesinin sorunlarının tespiti ve önem arz eden konuların ivedilikle çözülmesi yönünde sarf edilecek çalışmaların koordineli olarak yürütülmesinin önemini vurguladı.

Belediye Başkanı Recai Çakır “ Öncelikle Göstermiş olduğunuz samimiyet ve sıcak ilgiden dolayı Sayın Kaymakam Gökhan Gürbüzerol Beye Teşekkürlerimi sunuyorum. Sizinde İfade ettiğiniz üzere İlçemiz içerisinde Belediye sorumlulukları içerisinde yürütülecek tüm çalışmaları İlçe Kaymakamlığımız ile koordineli şekilde yürütmenin önemini sayın kaymakamımız da ifade ettiler.

SEFA PARK ESKİSİ GİBİ OLACAK

 Amasra nın en önemli sorunlarının tespitinde Sayın Kaymakamımız ile hem fikiriz. İlçemizin Otopark sorunu ve Liman bölgesinde Blok Dolgu çalışması var olan Otopark sorununu daha da ileri boyutlara taşıdı bu sorunun minimuma inmesi açısından Sayın Kaymakamımızla bilgi alışverişinde bulunduk önemli tespitlerde bulunduk. Önümüzdeki birkaç hafta içinde tahminen 23 Nisandan önce İlçemize gelecek misafirlerimizin otopark sorununu kaldırmak için girişimlerimiz başlayacak. Sefa park ile ilgili önümüzdeki günlerde çalışmamız olacak tekrar Amasra Belediye yönetiminde çalıştırılacak eskiden olduğu gibi Amasralı ev hanımları evlerinden kahvaltılıklarını getirerek küçük limanın O eşsiz görseli karşısında kahvaltılarını yapacaklar” dedi.  Sokak hayvanları ve sağlıklarını yitiren sokak hayvanları ile ilgili yapılan görüş alışverişinde Başkan Çakır “ Ayrıca İlçemiz sokaklarında hastalıklı ve sağlıksız şekilde dolaşan sokak hayvanlarımızla ilgili olumlu çalışma yapılması yönünde Sayın ilçe Kaymakamımız ile hemfikiriz” dedi

Gerçekleşen ziyaretin ardından Kaymakamlık Makamında çekilen fotoğraf ile ziyaret sona erdi.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here