English (US) Deutsch Français Русский 中文(简体) Português Italiano 日本語 한국어 Español
E-Belediye
Dernek ve Kuruluşlar
Önemli Tefefonlar
Yüzme Suyu Takip Sistemi
Amasra Belediyesi


Taşeron İşçi Sınav Sonucu





TAŞERON İŞÇİLERİN İŞÇİ STATÜSÜNE GEÇİŞİNE AİT SINAV SONUÇLARI

696 sayılı KHK nın 127.maddesiyle, 375 sayılı KHK ya eklenen Geçici 23 ve Geçici 24 üncü maddelerin uygulanmasına dair 01.01.2018 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Usul ve Esaslar gereğince, başvurusu kabul edilen taşeron işçilerin işçi statüsüne geçişi için sınavları gerçekleştirilmiş olup sınav sonuçları aşağıda yer almaktadır.


SIRA NO

ADI SOYADI

İŞİN NİTELİĞİ

SINAV TÜRÜ



SINAV SONUCU

1

Ahmet YEŞİLOT

Temizlik

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

2

Arif IŞIK

Ulaşım

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

3

Sami ÇOMAK

İnşaat İşleri

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

4

Özge GÜLBEZER

Büro İşleri

Yalnızca Sözlü

Başarılı

5

Zehra GÜNTER

Büro İşleri

Yalnızca Sözlü

Başarılı

6

Ozan ÇEVİK

Güvenlik

Yalnızca Sözlü

Başarılı

7

Mustafa KAVAKLI

Büro İşleri

Yalnızca Sözlü

Başarılı

8

İlkay AKGÜNEŞ

Otopark Görevlisi

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

9

Soner MIZRAP

Otopark Görevlisi

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

10

Özgür SUÇEKEN

Büro İşleri

Yalnızca Sözlü

Başarılı

11

Refik AKPINAR

Kanalizasyon Arıtma

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

12

Ramazan YILDIZ

Ulaşım

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

13

Hüseyin GÖKTEPE

Büro İşleri

Yalnızca Sözlü

Başarılı

14

Özkan EROĞLU

Ulaşım

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

15

Hüseyin YILMAZ

Su Arıza

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

16

Köksal BAKIR

Su Deposu Görevlisi

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

17

Mehmet SAYLAM

Güvenlik

Yalnızca Sözlü

Başarılı

18

Hikmet ALPUVAN

Temizlik

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

19

Şengül TANIR TAŞKIR

Güvenlik

Yalnızca Sözlü

Başarılı

20

Gülbin KARA

Güvenlik

Yalnızca Sözlü

Başarılı

21

Adem DELİGÜR

Su Deposu Görevlisi

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

22

Koray YILDIZ

Ulaşım

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

23

Nurcan ŞİMŞEK

Güvenlik

Yalnızca Sözlü

Başarılı

24

Zeynep GÖREN

Büro İşleri

Yalnızca Sözlü

Başarılı

25

Gözde USLU

Büro İşleri

Yalnızca Sözlü

Başarılı

26

Beraat ÖZENGİ

Büro İşleri

Yalnızca Sözlü

Başarılı

27

Adnan AKPINAR

Kanalizasyon Arıtma

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

28

Buket ABAOĞLU

Büro İşleri

Yalnızca Sözlü

Başarılı

29

Şükran KARAHAN

Kütüphane ve Bilgi Hiz.

Yalnızca Sözlü

Sınava Girmedi (İstifa Etti)

 

30

Eren TAN

Güvenlik

Yalnızca Sözlü

Başarılı

 

31

Tankut GÜRPINAR

Güvenlik

Yalnızca Sözlü

Başarılı

 

32

Nedim KALAFAT

Tamir Bakım

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

33

Mehmet CAN

Çöp, katı Atık Toplama

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

34

Celal SONERLER

İnşaat İşleri

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

35

Ali ABAY

Su Deposu Görevlisi

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

36

Hande KURT ÇETİN

Büro İşleri

Yalnızca Sözlü

Başarılı

 

37

Gülçin IŞIK

Büro İşleri

Yalnızca Sözlü

Başarılı

 

38

Selim KARADAŞ

İnşaat İşleri

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

39

Emre KANDİŞ

Makam Şoförü

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

40

Gülşah DEMİRDÖĞEN

Büro İşleri

Yalnızca Sözlü

Başarılı

 

41

Tolga KONTÜRK

Otopark Görevlisi

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

42

Kemal GÜNTER

İtfaiye

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

43

Mehmet ÖZDARÇIN

Temizlik

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

44

Coşkun IŞIKLI

İtfaiye

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

45

Ali ERKARACA

Temizlik

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

46

Mehmet IŞIKLI

İnşaat İşleri

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

47

Ali TOPÇU

Büro İşleri

Yalnızca Sözlü

Başarılı

 

48

Hasan GÜNTER

İtfaiye

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

49

Sedat KIRAT

İtfaiye

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

50

Kerem DARÇIN

Park ve Bahçe (Otopark)

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

51

Hikmet YILDIZ

Tamir Bakım

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

52

Serbay GÜNTER

İtfaiye

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

53

Muhammet BULUT

İlaçlama ve Cenaze İşleri

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

54

Sevim EREN

Büro İşleri

Yalnızca Sözlü

Başarılı

 

55

Hüseyin AKGÜL

Temizlik

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

56

Galip Özer ÇİFTÇİ

Büro İşleri

Yalnızca Sözlü

Başarılı

 

57

Turhan KAHRAMAN

İnşaat İşleri

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

58

İsmail KIRNAPÇI

Ulaşım

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

59

Hakan KAHRAMAN

İnşaat İşleri

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

60

Erkin DEMİRCİ

Park ve Bahçe

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

61

Mustafa YATAR

Kaynakçı

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

62

Filiz KARAKUŞ

Tekniker

Yalnızca Sözlü

Başarılı

 

63

Erdem BİLGİN

Ulaşım

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

64

Mehmet KAYNAK

Ulaşım

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

65

Seyfi ERGİN

Temizlik

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

66

Turhan ÖZDARÇIN

Temizlik

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

67

Cenk BİLGİN

Park ve Bahçe

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

68

Sema BALCI

Büro İşleri

Yalnızca Sözlü

Başarılı

 

69

Tugay BERBER

İtfaiye

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

70

Yıldıray MARANGOZ

Temizlik

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

71

Cavit ÖZKAN

İtfaiye

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

72

Eren KUMBİLOĞLU

İtfaiye

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

73

Mustafa AVCI

İtfaiye

Yalnızca Uygulamalı

Başarılı

 

Sınavda BAŞARILI olan personeller GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE ARŞİV ARAŞTIRMASI sonucuna göre tekrar değerlendirilecektir. GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE ARŞİV ARAŞTIRMASI olumsuz sonuçlananlar listede yer alsa bile reddedilir.








Site içi arama

Başkan

İnteraktif Eğitim
Amasra Hava Durumu
Facebook Sayfamız